Odszkodowania za wypadki komunikacyjne a rola kancelarii prawnej

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Nierzadko podejmujemy również sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się też osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak powikłania przy operacji lub porodzie, przepisanie nieprawidłowych leków czy leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej.

Działania kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba czy niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.