Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się głównie w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Udzielając pomocy prawnej korzystamy z bogatego doświadczenia pozyskanego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni pojawiają się u naszych prawników z kłopotami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współpraca w takich sprawach opiera się przede wszystkim na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dopasowanie do jej potrzeb stosownego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek zależnie od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze zakończenie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria asystuje w tworzeniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, jak również świadczy doradztwo prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa podatkowego czy prawa administracyjnego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując odpowiednie rozwiązania prawne, również w wyjątkowych sprawach.