Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Przedsiębiorcy stale poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, w związku z tym bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]