Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Szukasz szczegółowych informacji o najlepszej ofercie kursu rysunku architektonicznego? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność wpływa dużo czynników – w głównej mierze fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również porady profesjonalistów pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]