Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Nie czekaj! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]