Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Tu poznasz bezkonkurencyjną ofertę kursu digital paintingu

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, animacją i reklamą.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]