Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają drgania?

Urządzenia marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]