Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, wykrawalnię, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]