Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]