Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Tu znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]