Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz w tym miejscu

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie ramion i szyi czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]