Szkolenia z pierwszej pomocy

Coraz więcej firm oferuje prowadzenie kursów z zakresu pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu lepiej dowiedzieć się wcześniej, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie wszyscy musimy umieć grać na skrzypcach lub mówić po francusku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak usztywnić zwichniętą kostkę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, w szkole. Niezmiernie ważne jest, byz kursu 1. pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Ile zapłacę za szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt szkolenia z pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego czasu trwania oraz liczby rozmiaru grupy. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 osobę jest niższy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku szkolenia dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Internecie znajdziemy także kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i zbierać grupy, a wystarczy zapisać się na dany kurs.