Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Uzyskaj pomoc polskiego psychologa Birmingham na psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza ogrom kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą również trudności z dostaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu wyjątkowo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339