Poznaj historię firmy Vitberg

Na https://www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8 uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze schorzenia. Pełny aparat jest złożony z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a potem indywidualnie testowany przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]