Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na innpoland.pl

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd skutecznie ulepsza swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co trzeci pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]