Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Nogi. Z pomocą tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]