Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Kliknij tutaj, jeśli szukasz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość produkcji, jego estetyka oraz to, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (lub tylko niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]