Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Pokaźna porcja informacji o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]