Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie codziennie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i śnieżnobiałe zęby

Szczotkowanie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach pomaga zachować mocne szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Cukry i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe sposoby wybielające (pasty, woski, lakiery), nie zawsze są bezpieczne dla szkliwa. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały blask. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Dentyści szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi znakomite rezultaty już po 3 zabiegach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście tonów

Jak wygląda wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w uzębieniu nie ma ubytków. Następnie przy pomocy specjalnego szablonu określa się odcień zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważny jest także dobór właściwego PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście tonów, efekty są zatem niesamowite i utrzymują się do 2 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Osobom, które z jakichś przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.