Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Więcej o Vitberg opinie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]