Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Więcej szczegółów o badaniach operatorów Kęty na http://www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Filomatów 10 (w pobliżu przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Zakres usług Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: wciągarek, walców, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Nasza oferta dotyczy m.in. testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów różnych urządzeń; badania pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, że są Państwo zapracowani, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Badania przeprowadzamy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny zakres usług zamieszczony jest na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasza siedziba:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]