Zalety kolczyków na biglach

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Istotne są bowiem nie tylko ich wzory, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz świetnie się prezentują.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej twarzy – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto jednak nadmienić, iż kobiety o trochę innej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – to zależne jest od ich ceny i wyobraźni twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz naszych preferencji – czasem lepiej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]