Wisiorki

Więcej o wisiorkach ze srebra na http://tinyurl.com/ych8bpgq

Moc wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, kwadratu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]