Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

W tym miejscu zobaczysz aktualny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie można kupić prawie wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup srebrnej broszki, pierścionka czy łańcuszka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, by mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar kupić pierścionek albo obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na komunię, imieniny czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą inne usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi też obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę albo naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]