Stylowe srebrne kolczyki

Zamów srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez Polki elementów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co sprawia, że są tak często wybierane i w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie wywołują alergii uszu, co nierzadko występuje w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy numer próby oraz sposób ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie czyścić i na bieżąco usuwać śniedź, żeby długo wyglądały nienagannie. Należy odkurzać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast starych technik czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno naruszają miękką fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.