Kolczyki z bursztynem – to warto wiedzieć

W tym miejscu zamówisz kolczyki z bursztynem

Bursztyn to jeden z najstarszych stosowanych przez złotników surowców. Mimo biegu czasu, wciąż jest często wybierany przez klientów szukających uniwersalnych ozdób. Dobrze też napisać o jego cenach – chociaż kiedyś był bardzo cenny, obecnie na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Z uwagi na popularność opisywanej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by wytrzymał jak najdłużej oraz o tym, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak się o nie zatroszczyć?

Bursztyn to dość miękki kamień i łatwo go porysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy myć miękką szmatką – na przykład irchą. Nigdy nie używajmy też detergentów – potrafią one uszkodzić bursztyn. Zdecydowanie lepiej zda egzamin normalna woda, przy dużych zabrudzeniach z odrobiną mydła. Istotne jest także to, gdzie trzymamy naszyjniki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pudełek, wymieniając je pojemnikami wyłożonymi od wewnątrz delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie je znajdziesz?

Kilka lat temu najlepszym rozwiązaniem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się wizyta u złotnika. Dziś możemy zrobić to jeszcze łatwiej niż przed laty – zwyczajnie wchodząc do internetu. Na e-sklepy warto zdecydować się również z drugiego powodu – są bowiem znacznie bardziej komfortowe. W sieci mamy też szansę poznać katalogi rozmaitych sklepów a potem znaleźć te kolczyki z bursztynem, które szczególnie przypadną nam do gustu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]