Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Więcej o kolczykach serduszkach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, wyśmienicie uwydatniają urodę, są także znakomitym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich materiałów z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na studniówki i do szkoły

Motyw serca jest w szerokim zakresie używany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca bywają subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, jedynie w delikatny sposób akcentują prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na studniówki, wieczory w operze oraz randki i wyśmienicie komponują się one z wieczorowymi sukienkami. Natomiast najmłodsi mogą ubrać kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wytworzone ze srebra oraz złota. Zainteresowaniem cieszą się także modele pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nader wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serduszka w kolorze rubinowym bądź lazurowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – partnerce, dziewczynie czy też matce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]