Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Elegancka biżuteria wspaniale uwydatnia naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją założyć romantyczne rendez vous we dwoje, do pracy albo na wielkie bale. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają twarz i szyje

Długie kolczyki pasują do przeróżnych typów urody – mogą je nosić kobiety z silnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o łagodnych konturach twarzy. Wszystko jest zależne od efektu, jaki chcemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na minimum dwa centymetry wspaniale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w formie pałeczek czy listków. Popularne są również wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji oraz pięknie prezentują się na uszach. Za sprawą dobrze dopasowanej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również przybrać formę kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na osiągnięciu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na ślub znajomej i szkolna potańcówkę

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i od święta. Będą doskonałym uzupełnieniem wieczorowej sukienki, założonej na przykład na Sylwestra, wesele czy też zabawę szkolną. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask na pewno zafascynuje partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą świetnie harmonizować z innymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące oraz znakomicie uwydatniają styl casual. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]