Dla dzieci i dla Pań -– kolczyki kwiatki

Zobacz, gdzie kupić kolczyki kwiatuszki

Kwiaty oraz ogółem przyroda od stuleci są jednym z najpopularniejszych motywów wykorzystywanych przez jubilerów. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę sporo. Wśród najważniejszych podać trzeba z pewnością ogromną różnorodność tego typu wzorów powodującą, że biżuterię z kwiatami zakładają zarówno przez dzieci, jak i dojrzałe kobiety. Nie możemy zapominać także o atrakcyjnym designie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria inspirowana florystycznymi motywami – ta wszak wyśmienicie współgra zarówno z gustownymi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją casual. Jak zatem wybierać kolczyki kwiatuszki, by dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – poprawnie dopasuj je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę porywającym dopełnieniem każdego stroju – nieraz okazują się wręcz najbardziej wyrazistym jej elementem. By tak się jednakże stało, trzeba je odpowiednio dopasować do konkretnej stylizacji. W przypadku strojów wieczorowych bądź tych przeznaczonych na oficjalne okazje, najlepszym dodatkiem do nich są naturalnie kolczyki kwiatuszki przyozdobione kamieniami szlachetnymi albo kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się schludnie przy mniej oficjalnych, powszednich stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin na ogół mają sztyfty. Osobną grupę tworzą kolczyki tworzone z dotychczas nieczęsto używanych przez jubilerów materiałów, jak na przykład ceramika, drewno czy żywica epoksydowa.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe wzory inspirowane florą

Będąc w dalszym ciągu w temacie kolczyków kwiatuszków, warto wspomnieć o tym, że kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zaskarbił sobie uznanie jubilerów. Ogromną popularnością cieszą się także wzory bazowane na kształcie liści i kłączy. Nieco rzadziej występują – aczkolwiek możemy znaleźć je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem owoców lub kompletnych roślinnych sylwetek.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]