Biżuteria z koralem

Kup biżuterię z koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, które znaczy amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wiele osób wierzy, iż kamień korala chroni przed złą energią i działa hamująco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i bardzo delikatna, dlatego też świetnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral spotykany jest kolorach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, bez leków.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]