Biżuteria dla dziewczynek

Jeśli chcesz kupić biżuterię dla dzieci, odwiedź tę stronę

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom ich własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na drobny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w wyborze biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasze córka nie . Następną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.