Przydatne tabliczki informacyjne

Dowiedz się, gdzie kupić tabliczki informacyjne, wejdź na www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo istotne w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Powodują one, że przestrzeń jest uporządkowana, rośnie również nasze bezpieczeństwo, chociaż na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi. Przekonajmy się w takim razie gdzie możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – zlokalizowane przy drzwiach

Najbardziej rozpowszechnione tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które umieszczono na nieruchomościach, takich jak domy, obiekty użyteczności publicznej, banki, szpitale. Sprawiają, że bezproblemowo wyszukamy np. przychodnię. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na murach nieruchomości, bo bardzo często można je też dostrzec w środku. To niezwykle duża podgrupa tabliczek, które zazwyczaj służą bezpieczeństwu i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub urzędnika w ogromnych kompleksach budynków – w budynkach rządowych w przedsionku znajdują się tabliczki z nazwami wydziałów. To powoduje, że szybko znajdziemy np. burmistrza czy wydział paszportowy. Równie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które zlokalizowane są przy wejściu do pokoju. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – mówią o ważnych telefonach alarmowych

Tabliczki informacyjne są przecież narzucane przez przepisy BHP, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Informują gdzie są wyjścia awaryjne, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o zasadach pierwszej pomocy. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, funkcjonują również fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich zakładanie. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z trwałych surowców (takich jak PCV), często są fluorescencyjne, a ich montaż jest niezwykle szybki.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]