Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Szukasz silnika BLDC? Wejdź na https://bit.ly/2QdTdah.

Szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]