Ariana | Blogger | X X

7 sierpnia 2017

O blogu

Blog powstał 10 sierpnia 2015 roku. Głównie jest poświęcony recenzjom książek, filmów i seriali, choć nie wykluczam, że kiedyś poszerzę jego tematykę o inne gałęzie kultury takie jak muzyka, czy gry (nie tylko komputerowe). Prowadzenie bloga sprawia mi dużą radość, choć jego prowadzenie wymaga pracy i zaangażowania. Blog Kulturalna Arena nie jest moim pierwszym blogiem, jednak jest to pierwszy, który prowadzę na poważnie.  Tak jak wcześniej wspominałam, jest to blog z recenzjami, jednak znajdziesz tutaj również inne wpisy: posty okołoksiążkowe, rankingi, topki, różnego rodzaju zestawienia, informacje o premierach lub przydatne porady. W najbliższym czasie na blogu

Obecnie skupiam się na trzech gałęziach: książkach, filmach oraz serialach. O moich preferencjach czytelniczych czy filmowych możesz przeczytać w zakładce O autorce. Tam opisałam wszystko w skrócie, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem właściwych informacji, jednak jakbyś natrafił na jakieś niedogodności, skieruj się do zakładki Kontakt i napisz do mnie.

Recenzje umieszczane przeze mnie na Kulturalnej Arenie są zawsze rzetelne i szczere. Jeżeli dana pozycja nie przypada mi do gustu, nie podoba mi się lub po prostu drażni, zawsze wspominam o tym w recenzji. Natknęłam się na mnóstwo niewiarygodnych blogów, w których autorzy wszystkim książkom wystawiają pochlebne opinie, dlatego staram się, aby mój był prowadzony bardzo skrupulatnie. Wkładam w to całe serce i chciałabym, aby ludzie to docenili. Nie wyrażam zgody na ingerowanie w moje recenzje. Zawarta w nich treść to tylko moja subiektywna opinia, więc nie musisz się ze mną zgadzać. Lubię mieć dobry kontakt z czytelnikami, dlatego zawsze możesz liczyć na odpowiedź z mojej strony. 

Na Kulturalnej Arenie pojawiają się również konkursy, w których śmiało możesz brać udział. Dla mnie to przyjemność móc nagrodzić kogoś, a pewnie i dla Ciebie byłoby to spore wyróżnienie. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, będziemy prowadzili miłe dyskusje i znajdziesz na tym blogu coś dla siebie. Serdecznie do tego zachęcam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...