Ariana | Blogger | X X

14 stycznia 2018

ZAPOWIEDŹ: „Bieg do gwiazd”, Dominika Smoleń

Szczegółowe informacje:
Tytuł: Bieg do gwiazd
Autor: Dominika Smoleń
Wydawnictwo: Szara Godzina
Liczba stron: 320 
Premiera: 5 luty 2018
Opis: Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny? Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa? Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie, popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci, który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości. Zapragnęła stać się normalną nastolatką, nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami. Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Historia, obok której nie można przejść obojętnie.


Moja rekomendacja:
Bieg do gwiazd to niezwykle wzruszająca opowieść, która niejednokrotnie poruszy najczulsze struny waszej duszy. Dominika Smoleń stworzyła historię okraszoną niezliczoną ilością emocji, która zmusza do refleksji nad tym, ile jest warte ludzkie życie. Uświadamia czytelnikowi, jak przewrotny bywa los, i że każdy, niezależnie od wieku, potrzebuje wsparcia i miłości innych. Serdecznie polecam.

Bieg do gwiazd, Dominika Smoleń, © Szara Godzina
Bieg do gwiazd, Dominika Smoleń, © Szara Godzina 

***
Jesteście ciekawi, co przygotowała dla nas Dominika Smoleń? Zamierzacie sięgnąć po tę książkę? Jak podoba się Wam okładka?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...