Ariana | Blogger | X X

1 października 2017

ZAPOWIEDŹ: „Z popiołów” Martyna Senator

Tytuł: Z popiołów
Tytuł oryginalny: Z popiołów
Cykl/seria: ? (tom 1)
Autor: Martyna Senator
Tłumaczenie: -
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Liczba stron: -

Kiedyś wyobrażałam sobie, że moje życie jest pięciolinią, na której każda chwila zostaje zapisana w postaci odpowiednio dobranych nut. A ja niczym wybitny kompozytor codziennie dopisuję dalszą część bezkresnego utworu. Jedne dźwięki są skoczne i wesołe, inne żałosne i pełne melancholii. Wszystkie razem tworzą niepowtarzalną melodię, którą nuci moje serce. 

Jednak kilka dni temu wszystko umilkło, a całość zaczęła przypominać urwany hejnał. Wydarzenia z przeszłości zmieniły Sarę nie do poznania, odcisnęły piętno na jej poczuciu własnej wartości i zaufaniu do ludzi. Jest teraz pewna, że miłość sprowadza się jedynie do cierpienia. Przynosi ból, łzy i rozczarowanie. Przekonał się o tym także Michał, którego wykorzystała była dziewczyna. 

Przypadkowe spotkanie dwóch poranionych dusz uruchamia ciąg niespodziewanych zdarzeń i pozwala im poznać życie na nowo. Budowany od lat mur, którym otaczała się Sara, zaczyna pękać za sprawą opiekuńczego Michała. ​

PREMIERA: 8 listopada 2017 

Z popiołów | Z otchłani | Z nicości

***
Myślę, że to będzie kawał dobrego New Adult. Okaże się jednak bliżej listopada, czy moje spostrzeżenia są słuszne. Czekacie?

***
Informacje i okładka: Czwarta Strona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...