Ariana | Blogger | X X

2 maja 2017

KONKURS — wygraj „Wszystkie twoje marzenia”! (ZAKOŃCZONY)

Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem, w którym możecie wygrać egzemplarz najnowszej książki Agaty Czykierdy-Grabowskiej Wszystkie twoje marzenia. Drugi konkurs z tą książką zorganizowałam na fanpage'u bloga, dlatego macie podwójną szansę, by coś wygrać (klik). Oba konkursy trwają do 10 maja, wyniki natomiast powinny pojawić się w ciągu kilku dni od zakończenia konkursu.


ZADANIE KONKURSOWE 
Zdradź przepis na swój ulubiony deser (możesz dołączyć fotografię)

Aby wziąć udział w konkursie, musicie udzielić tylko odpowiedzi na pytanie, które znajduje się w tym poście. Nie oczekuję od Was obserwowania mojego bloga, zostania stałym czytelnikiem, ani polubienia moich mediów społecznościowych. 

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie wszystkich wymogów znajdujących się w tym poście.
2. Konkurs trwa od 2 maja do 10 maja 2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane w tym samym poście w ciągu kilku dni od zakończenia konkursu.
3. Nagrodą jest egzemplarz Wszystkich twoich marzeń Agaty Czykierdy-Grabowskiej. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo OMGBooks.
4. Zwycięzca w ciągu 1 dnia musi sam się ze mną skontaktować, tj. wysłać swój adres na maila: aleksandra.bartczak1mi@poczta.fm. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, zostanie wybrany inny zwycięzca.
5. Jeśli zgłosi się mniej niż 20 osób mam prawo anulować konkurs.
6. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
7. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Może on ulec zmianie.

Nagroda wędruje do silwana.
Na wiadomość czekam do 18.05, do godziny 9.
W tytule maila proszę wpisać Konkurs WTM - blog
Jeżeli nie dostanę maila, nagroda przepada i będzie z nią urządzony konkurs na instagramie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...