Ariana | Blogger | X X

13 kwietnia 2017

ZAPOWIEDŹ: „Wszystkie twoje marzenia” Agata Czykierda-Grabowska
Wszystkie twoje marzenia to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Jej poprzednia książka, Jak powietrze, była nominowana do nagrody Książka Roku 2016 serwisu lubimyczytac.pl w kategorii Literatura obyczajowa, romans.

Tytuł: Wszystkie twoje marzenia
Tytuł oryginalny: Wszystkie twoje marzenia
Autorka: Agata Czykierda-Grabowska
Wydawnictwo: OMGBooks
Data premiery: 10 maja 2017

Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że nigdy się we mnie nie zakochasz.
Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits…
Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości?

Niedługo na blogu powinna pojawić się recenzja tej książki, a bliżej premiery konkurs, w którym będziecie mogli wygrać egzemplarz dla siebie. Zamierzacie sięgnąć po najnowszą książkę Agaty Czykierdy-Grabowskiej? Macie jakieś oczekiwania względem tej lektury? Czytaliście Jak powietrze lub Kiedy na mnie patrzysz? Dajcie znać w komentarzach!

***
© informacje i grafika promocyjna: OMGBooks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...