Ariana | Blogger | X X

5 listopada 2016

ZAPOWIEDŹ: „Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu” Joanna Jax

© 97books (grafika), Videograf (fragment okładki)
Z przyjemnością chciałam Was poinformować, że zostałam jedną z ambasadorek nowej książki Joanny Jax! Narodziny gniewu to pierwszy tom trylogii Zemsta i przebaczenie. Za jakiś czas opublikuję recenzję tej książki, a dla Was będę miała w grudniu konkurs, w którym będziecie mogli wygrać jeden egzemplarz tej powieści. Zapewniam Was, że jest o co walczyć. Książka jest po prostu niesamowita, ale o tym wkrótce!

Tytuł: Narodziny gniewu
Tytuł oryginalny: Narodziny gniewu
Cykl: Zemsta i przebaczenie (tom 1)
Autorka: Joanna Jax
Wydawnictwo: Videograf
Liczba stron:
Data premiery: 22 listopada 2016

Pierwszy tom monumentalnej sagi o sile miłości i przyjaźni, nienawiści i żądzy zemsty, wplecionej w wielką historię Europy XX wieku. Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila staną także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony? Alicja Rosińska i Hanna Lewin to przyjaciółki, które pewnego dnia opuszczają prowincję, by szukać szczęścia w metropolii i realizować swoje marzenia. Wybuch II wojny światowej niweczy ich plany i wpływa na ich postrzeganie świata oraz to, co w życiu najważniejsze. To uniwersalna opowieść o poszukiwaniu szczęścia i cenie, jaką się płaci za popełnione błędy.

Dla fanów ebooków:

© okładka: Videograf, opis: Virtualo, banner promujący: 97books

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...