Ariana | Blogger | X X

27 września 2016

Jakie książki zabieram ze sobą na studia?

Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z nieco innym postem, który mam nadzieję, przypadnie Wam do gustu. Pewnie wiele osób miało podobny problem, jak ja, gdy wybierało się na studia. A przynajmniej większość z Was. Nowe miasto, nowi ludzie, nowe mieszkanie. Co wtedy z czasem na czytanie? Postanowiłam nie rezygnować z tej przyjemności i w dalszym ciągu czytać tyle, ile się da. Oczywiście w miarę możliwości. Od października dojdą mi nowe obowiązki, więc wiadomo, że tego czasu nie będzie tyle, co w wakacje, jednak sądzę, że zastoju z czytaniem nie będę miała. Postanowiłam więc stworzyć ten wpis, aby pokazać Wam, jakie książki zamierzam zabrać ze sobą do nowego mieszkania. Postanowiłam wziąć książki, których jeszcze nie czytałam, a z którymi chciałabym się zapoznać w najbliższym czasie.

Te dwanaście książek to nic innego, jak książki wygrane w różnego rodzaju konkursach książkowych. Chciałabym w końcu do nich przysiąść i je przeczytać. Serię Haker zaczęłam już bardzo dawno temu, ale skoro wygrałam ten pakiet, to postanowiłam przypomnieć sobie tę historię.

Tutaj natomiast znajdują się egzemplarze recenzenckie oraz książki, które kupiłam w ostatnim czasie. Jestem ciekawa, czy któraś z książek przypadnie mi do gustu.

***
Czytaliście którąś z powyższych książek? A może jakąś polecacie? Dajcie znać w komentarzach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...