Ariana | Blogger | X X

6 września 2016

#9 MUST WATCH: wrzesień

© 97books
We wrześniu nie pojawiło się zbyt wiele premier, które chciałabym obejrzeć. Wybrałam sześć filmów, które szczególnie przykuły moją uwagę. Nie wiem, jak ja to robię, ale w większości są to dramaty i thrillery. 

Wrześniowe premiery
Tytuł: Destrukcja
Tytuł oryginalny: Demolition
Premiera światowa: 10 września 2015
Premiera w Polsce: 2 września 2016
Gatunek: dramat, komedia
Opis: Demolition skupi się na Davisie, odnoszącym sukcesy bankierze nie mogącym poradzić sobie z utratą żony, która zginęła w wypadku samochodowym. Pewnego dnia pisze skargę do firmy produkującej maszyny ze smakołykami. To zamienia się w serię listów, które zawierają coraz bardziej osobiste zwierzenia. Zwracają one uwagę Karen, pracowniczki biura obsługi klienta. Między bohaterami rodzi się nietypowa więź.
Tytuł: Nerve
Tytuł oryginalny: Nerve
Premiera światowa: 27 lipca 2016
Premiera w Polsce: 2 września 2016
Gatunek: thriller
Opis: Uczennica ostatniej klasy liceum dołącza do internetowej gry w prawdę i wyzwanie. Wkrótce odkrywa, że każdy jej ruch jest manipulowany przez anonimowych "obserwatorów".


Tytuł: Sekretne życie zwierzaków domowych
Tytuł oryginalny: The Secret Life of Pets
Premiera światowa: 24 czerwca 2016
Premiera w Polsce: 23 września 2016
Gatunek: animacja, komedia
Opis: Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.
Tytuł: Ostatnia rodzina
Tytuł oryginalny: Ostatnia rodzina
Premiera światowa: 30 września 2016
Premiera w Polsce: 30 września 2016
Gatunek: biograficzny
Opis: Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok, na tym samym osiedlu, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka – Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka Zdzisław i Zofia muszą podjąć walkę nie tylko o syna, ale także o przywrócenie kontroli nad swoim życiem.
Tytuł: Żywioł. Deepwater Horizon
Tytuł oryginalny: Deepwater Horizon
Premiera światowa: 28 września 2016
Premiera w Polsce: 30 września 2016
Gatunek: dramat
Opis: Platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Williams otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.
Tytuł: Boy 7
Tytuł oryginalny: Boy 7
Premiera światowa: 19 lutego 2015
Premiera w Polsce: 30 września 2016
Gatunek: thriller, akcja, sci-fi
Opis: Kiedy Sam budzi się w zatłoczonym metrze, nie wie, jak się tam dostał, ani skąd pochodzi. Rozpaczliwie szuka śladów swojej tożsamości w niewielkiej zawartości plecaka. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jego życie jest w wielkim niebezpieczeństwie. Zaczyna powoli odkrywać przerażającą prawdę o tym, kim jest i co mu zrobiono.

Tak prezentuje się zestawienie premier filmowych we wrześniu, które chciałabym zobaczyć. Obowiązkowo pojawił się film z Dylanem O'Brienem, czyli Deepwater Horizon oraz Ostatnia rodzina, opowiadająca o rodzinie Beksińskich. Mam też w planach bajkę Sekretne życie zwierzaków domowych, która zachwyciła mnie już zwiastunem; myślę, że to będzie urocza animacja, która rozbawi widzów. Boy 7 zainteresował mnie swoim opisem. Mam wrażenie, że podobny film już kiedyś oglądałam, ale i tak chcę obejrzeć ten. 

A Wy na jaki film czekacie we wrześniu? Zamierzacie się wybrać na coś do kina? Pamiętajcie, że Must Watch to zestawienie zaledwie kilku filmów. Premier jest o wiele więcej! 

© filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...