Ariana | Blogger | X X

27 sierpnia 2016

ZAPOWIEDŹ „Uratuj mnie” Anny Bellon


Tytuł: Uratuj mnie
Cykl: The Last Regret
Autor: Anna Bellon
Wydawnictwo: OMGBooks
Data premiery: 28 września 2016

Normalne życie Mai skończyło się, gdy zginął jej ukochany brat. Pogrążyła się w żałobie, zerwała kontakty z wszystkimi przyjaciółmi. Liczyły się tylko książki i muzyka.
Prawdziwe życie Kylera może się dopiero zacząć. Gdy skończy liceum, przestanie się przeprowadzać, zmieniać szkoły, gdy uwolni się od toksycznego ojca. Na razie jedyną ucieczką pozostaje muzyka. I prowokowanie otoczenia napisami na koszulkach.

A później nauczyłam się wszystkiego od nowa. Pojawił się ktoś, kto przebił się przez wzniesiony przeze mnie mur. Wziął go szturmem i nie pozwolił mi się z powrotem za nim schować. Wszedł w moje życie, śpiewając lekko zachrypniętym głosem o dziewczynie ulotnej jak papierosowy dym.

W nowej szkole Kyler poznaje Maię. I postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Ale czy dziewczyna, która odtrąca od siebie wszystkich, jest na to gotowa? Czy Kyler ma w sobie tyle siły, by nie odpuścić? I czy to na pewno przyjaźń?

Uratuj mnie to pierwsza część serii The Last Regret, opowiadającej o grupie przyjaciół z liceum, którzy zakładają zespół rockowy. Książka w zmienionej wersji była publikowana na Wattpadzie, gdzie uzyskała ponad milion odsłon.

Książkę możecie zamówić tutaj: 

***
Tym razem mam okazję pomóc przy promocji tej właśnie książki. Będę miała dla Was konkursy, w których do wygrania będzie Uratuj mnie oraz recenzję przedpremierową, która ukaże się w okolicach 15 września. Dam Wam jeszcze znać o kodzie rabatowym, z którym książkę kupicie o kilka złotych taniej.
Ciekawi? Mam nadzieję, że tak, bo książka jest naprawdę bardzo dobra :) Nie nastawiajcie się negatywnie, bo może i Was zaskoczy.

(c) empik, OMGBooks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...