Ariana | Blogger | X X

10 sierpnia 2016

Pierwsze urodziny bloga + KONKURS

Dziesiątego sierpnia 2015 zakiełkowała w mojej głowie myśl o założeniu bloga z recenzjami. Na początku nie byłam do tego zbyt entuzjastycznie nastawiona, ponieważ bałam się, że nie poradzę sobie i w końcu zaniedbam bloga, tak jak poprzednie. Z każdym kolejnym dniem pisanie recenzji sprawiało mi coraz większą przyjemność, a obaw było coraz mniej. Przez te dwanaście miesięcy poznałam dużo wspaniałych osób i przeczytałam dziesiątki dobrych książek.

W ciągu tych dwunastu miesięcy zaufało mi kilku autorów: Martyna Kubacka, Augusta Docher, Małgorzata Maria Borochowska, Anna Mytyk, której książkę objęłam patronatem, Pola Rewako, Krzysztof Kaźmierczak oraz Gaja Kołodziej. Nawiązałam też współpracę z wydawnictwami (m.in. Papierowy Księżyc, Latarnia) oraz księgarnią internetową Empik, która jako pierwsza postanowiła mi zaufać. Zdarzały się też jednorazowe współprace, a ja nadal się cieszę, gdy dostaję wiadomość z jakąś propozycją. To niesamowite wyróżnienie!

W tym czasie bloga zaobserwowało 145 osób, a ja opublikowałam 133 posty, w tym 85 recenzji. Odwiedziliście mnie natomiast aż 46824 razy. Serdecznie dziękuję! 

Chciałabym Wam wszystkim podziękować za odwiedziny, komentarze, ale również za wsparcie. Poznałam mnóstwo świetnych osób, z którymi uwielbiam rozmawiać. Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że prowadzenie bloga nadal będzie dla mnie przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem. Obym wytrwała kolejny rok! 


KONKURS URODZINOWY! (ANULOWANY)

Ty jesteś moje imię to w głównej mierze książka o miłości w czasach wojny. Poleć mi w komentarzu film o podobnej tematyce, a swoją odpowiedź krótko uzasadnij (bez spoilerów).

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem oraz odpowiedzieć na pytanie znajdujące się pod banerem. Jeśli czytelnik ma ochotę może zaobserwować bloga lub instagram, polubić fanpage lub udostępnić baner. Nie jest to jednak wymagane.

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie wszystkich wymogów znajdujących się w tym poście.
2. Konkurs trwa od 10 sierpnia do 15 sierpnia 2016. Wyniki zostaną opublikowane w nowym poście, w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
3. Nagrodą jest książka Ty jesteś moje imię Katarzyny Zyskowskiej-Ignaciak. Książka pochodzi z mojej własnej biblioteczki.
4. Zwycięzca w ciągu 3 dni musi sam się ze mną skontaktować, tj. wysłać swój adres na maila: aleksandra.bartczak1mi@poczta.fm. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, zostanie wylosowany inny zwycięzca.
5. Jeśli zgłosi się mniej niż 30 osób mam prawo anulować konkurs.
6. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
7. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Może on ulec zmianie.

Konkurs anulowany. Powód: zbyt mała liczba zgłoszeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...