Ariana | Blogger | X X

4 sierpnia 2016

#8 MUST WATCH: sierpieńCześć. Jest początek miesiąca, więc przychodzę do Was z nowym postem z cyklu Must Watch. Zaopatrzyłam się w nowy banner promujący ten cykl (dajcie znać w komentarzach, co myślicie), a także starałam się przejrzeć dokładniej sierpniowe premiery. Wniosek? Znalazłam pięć filmów, które mogą być godne uwagi. Zapraszam do dalszej części postu.
Sierpniowe premiery 

Tytuł: Legion samobójców
Tytuł oryginalny: Suicide Squad
Premiera światowa: 3 sierpnia 2016
Premiera w Polsce: 5 sierpnia 2016
Gatunek: akcja
Opis: Grupa złoczyńców otrzymuje od rządu szansę na odkupienie. Mają wypełnić misję zagrażającą ich życiu.


Tytuł: Sausage Party
Tytuł oryginalny: Sausage Party
Premiera światowa: 10 czerwca 2016
Premiera w Polsce: 12 sierpnia 2016
Gatunek: animacja, komedia
Opis: Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie.

Tytuł: Śmietanka towarzyska
Tytuł oryginalny: Cafe Society
Premiera światowa: 11 maja 2016
Premiera w Polsce: 12 sierpnia 2016
Gatunek: komedia
Opis: Wrażliwy romantyk z Bronxu, marząc o karierze, przyjeżdża do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka – agenta topowych gwiazd Hollywood.

Tytuł: Komuna
Tytuł oryginalny: Kollektivet
Premiera światowa: 14 stycznia 2016
Premiera w Polsce: 19 sierpnia 2016
Gatunek: dramat
Opis: Wraz z Anną i jej rodziną zostajemy zaproszeni do życia we wspólnocie. Jednak przyjaźń, miłość i tolerancja żyjącej pod jednym dachem grupy zostaje wystawiona na próbę, kiedy mąż Anny zwierza się jej ze swoich planów. Chciałby, aby do komuny dołączyła znacznie młodsza dziewczyna, w której się zakochał.

Tytuł: Czerwony Kapitan
Tytuł oryginalny: Červený kapitán
Premiera światowa: 10 marca 2016
Premiera w Polsce: 26 sierpnia 2016
Gatunek: kryminał, polityczny
Opis: Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę.

Zrezygnowałam tym razem z dopisywaniem oczekiwań, jakie mam wobec konkretnego filmu. Chyba nikt nie zwraca na to uwagi. Moje zdecydowane #mustwatch w tym miesiącu to Suicide Squad. Uwielbiam filmy o takiej tematyce, zresztą jestem ciekawa, jak poradził sobie Jared Leto, Margot Robbie, a także inni w rolach czarnych charakterów. Przeglądałam pobieżnie recenzje, jednak niektóre są dla mnie zbyt krytyczne, innymi słowy — czepialstwo poziom hard. Zamierzam się wybrać do kina, więc sama ocenię i na pewno dam Wam znać, co myślę o całej produkcji. Może wielu Was zdziwi w tym zestawieniu Sausage Party, ale przyznam szczerze, że naprawdę jestem ciekawa, jak ta bajka prezentuje się w całej swojej okazałości. Dzieci na seansie nie zobaczymy (w końcu to bajka dla dorosłych), ale to może być interesujące doświadczenie dla starszych odbiorców. Śmietanka towarzyska nie ma co prawda oryginalnej fabuły, ale obejrzę ten film ze względu na Blake Lively, którą cenię jako aktorkę. Gorzej, że występuje tam także Kristen Stewart, która pewnie położy tę produkcję (aktorka jednej miny, taa). Komuna zainteresowała mnie swoim opisem, ale także nie spodziewam się niczego spektakularnego. Natomiast Sturh i Czerwony Kapitan, to może być produkcja, która mile zaskoczy. Chociaż nawet taką potrafią skiepścić. 

Jest jakiś film, który chcielibyście zobaczyć w tym miesiącu? Dajcie znać!

(c) plakaty i informacje: filmweb.pl, banner: Dakota (97books).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...