Ariana | Blogger | X X

10 lipca 2016

WSPIERAM TO: „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”


Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta – ruszyła niezwykła akcja zbiórki na wydanie dodatku do powieści kryminalnej. Specjalna nagroda tylko przez 5 dni. 

Prowadzono już wiele zbiórek na wydanie książek, ale rozpoczęta właśnie akcja jest jedyna w swoim rodzaju. Dziennikarz śledczy Krzysztof M. Kaźmierczak, autor opartej na faktach powieści kryminalnej Krótka instrukcja obsługi psa chce wydać jej ciąg dalszy - alternatywne zakończenie. Na dodatek ma ono być uzupełnione o coś unikalnego: nigdy niepublikowane dokumenty z czasów PRL nawiązujące do treści powieści. Zbiórka na książkę pt. Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta i tam też znajdują się szczegółowe informacje na jej temat. 

Wsparcie książki Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta to nie tylko okazja do udziału w ciekawym wydarzeniu. Wszyscy, którzy pomogą w wydaniu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – do wyboru z bogatego zestawu przygotowanego przez autora. Są wśród nich propozycje limitowane i o szczególnym charakterze. Przykładowo można zdecydować jak będzie nazywała się jedna z osób występujących w powieści, wybrać kolor włosów bohaterki, a także spotkać się z autorem na kawie. 

Na uwagę zasługuje dostępna wyłącznie przez pierwsze 5 dni akcji nagroda w formie zestawu dwóch książek (Krótka instrukcja obsługi psa i Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta) za zaledwie 39 zł, czyli 22% mniej niż podczas kolejnych dni akcji. I do tego znacznie poniżej cen rynkowych, bo sama Krótka instrukcja obsługi psa ma detaliczną cenę 34,9 zł. Co warte uwagi 39 zł za zestaw dwóch książek to cena ostateczna, bo uczestnicy akcji nie ponoszą kosztów przesyłki. 

Krótka instrukcji obsługi psa to dynamicznie, po reportersku napisany kryminał oparty na motywach prawdziwej zbrodni, której ofiarą padł dziennikarz Jarosław Ziętara. Powieść rekomendują znani autorzy książek - Vincent V. Severski (autor serii powieści Nielegalni) i Piotr Pytlakowski (dziennikarz, pisarz i scenarzysta). Była prezentowana i recenzowana w wielu mediach m.in. w Onecie, Rzeczpospolitej, Super Expressie, Newsweeku, Gazecie Polskiej i przez blogerów książkowych. Powieść jest pozytywnie, często wręcz entuzjastycznie, odbierana przez recenzentów i czytelników. Jak wyjaśnia autor, Krzysztof M. Kaźmierczak, to właśnie w wyniku rozmów z czytelnikami powstał pomysł stworzenia ciągu dalszego powieści z podtytułem Zemsta, który jest jej swoistym alternatywnym zakończeniem.

W akcji na wspieram.to/zemsta można wziąć udział bez ryzyka, gdyż to wielokrotnie sprawdzona platforma zbiórek. Wspierający nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat, a w razie niepowodzenia zbiórki mają zagwarantowany zwrot pieniędzy.

Autor będzie wdzięczny za wpłacanie nawet minimalnych kwot, sama myślę, że 5 zł to niedużo i przybliży Nas do celu.

Recenzję Krótkiej instrukcji obsługi psa znajdziecie tutaj: KLIK

Grafika i informacje: Krzysztof M. Kaźmierczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...