Ariana | Blogger | X X

19 lipca 2016

Jaką książkę zabierzesz ze sobą na bezludną wyspę? + KONKURS

Witajcie kochani! Dzisiaj nie przychodzę do Was z recenzją, lecz postem typowo wakacyjnym i... niespodzianką (ale o tym potem). Tak więc na początku zapraszam Was do zapoznania się z tytułami trzech książek, które zabrałabym na bezludną wyspę, a potem będziemy mogli przejść do przyjemniejszej części dzisiejszego wpisu.

Let's go!
Trzy książki, które wzięłabym na bezludną wyspę:

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć — New Scamander (J.K.Rowling)

W prawie każdym domu czarodziejów można znaleźć egzemplarz "Fantastycznych zwierząt". Teraz, przez pewien czas, również mugole będą mieli okazję dowiedzieć się, gdzie żyje kwintoped, czym się żywi pufek i dlaczego lepiej nie zostawiać mleka szpiczakowi. Jedna z książek do nauki w Hogwarcie, która podaje szczegółowy opis każdego magicznego stworzenia znanego czarodziejom. Oczywiście jest tam ocena bezpieczeństwa danego zwierzęcia zatwierdzona przez Ministerstwo Magii, jego wygląd, miejsce znajdowania, sposób radzenia sobie z nim oraz śmieszne dopiski użytkowników podręcznika.

Wzięłabym ze sobą tę książkę, ponieważ nigdy nie wiadomo, jakie zwierzęta spotkałabym na bezludnej wyspie. A może książka zainspirowałaby mnie do napisania własnej tego typu? 


Książka, której nie maSantiago Pajares

Wydawca David Peralto co dwa lata otrzymuje anonimowy tekst, który staje się bestsellerową książką. W pewnym momencie przesyłki przestają przychodzić. David postanawia odszukać tajemniczego autora. Zaczyna przygodę swego życia, by daleko w Pirenejach poznać prawdę. A to, co odnajdzie, zaskoczy go bardziej, niż kiedykolwiek mógłby przypuszczać.

Pireneje, bezludna wyspa... co to za różnica? Podróż można odbywać nawet w wyobraźni! A co dzięki niej odkryjemy, to już inna sprawa i nieco dłuższa opowieść. Grunt, że dzięki tej powieści będziemy mogli odbyć niezapomnianą podróż razem z bohaterami.

Nie dajesz mi spaćAlice Clayton

Zabawna, pikantna i romantyczna historia pewnej znajomości. Caroline, właścicielka kota i projektantka wnętrz, właśnie wprowadziła się do fantastycznego mieszkania w San Francisco. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie Simon - jej nowy sąsiad - i jego nocne zwyczaje... Kiedy erotyczne przygody Simona kolejny raz wyrwały Caroline ze snu, miarka się przebrała. Dziewczyna zaczęła szczerze nie cierpieć mężczyzny zza ściany, a zabójczo przystojny sąsiad nic sobie z tego nie robił. Gdy przypadkiem się spotykają, dla dobra wspólnych znajomych zawierają pokój. Ale czy uda im się go utrzymać? Czy w końcu zauważą, że między nimi aż iskrzy?

Każdy potrzebuje czasem lżejszej lektury, nawet ja. Książka Alice Clayton wydaje mi się idealna na bezludną wyspę, ponieważ jest pikantna oraz zabawna. Z całą pewnością przy jej czytaniu nie można się nudzić!To są moje typy książek, które zabrałabym ze sobą na bezludną wyspę, ale to nie wszystko. Teraz przechodzę do przyjemniejszej części.

KONKURS!
Dzięki księgarni Gandalf dla wszystkich czytelników 97books mam konkurs, w który można wygrać bon o wartości 30 zł!  Bon będziecie mogli wykorzystać na stronie księgarni Gandalf.com.pl. Wygrywają trzy osoby, więc szanse są bardzo duże. Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygranie jednego z nich? W komentarzu pod tym postem należy odpowiedzieć na pytanie:

Jaką książkę zabrałbyś na bezludną wyspę? Krótko uzasadnij.

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie wszystkich warunków wymienionych w poście.
2. Konkurs trwa od 19 lipca 2016 roku do 26 lipca 2016 roku do godz. 23.59.
3. Wyniki zostaną opublikowane do 3 dni od zakończenia konkursu
4. Nagrodami są 3 bony do księgarni Gandalf.com.pl (wygrywają 3 osoby). Zostaną one wysłane w ciągu 2 tygodni od otrzymania danych do wysyłki.
5. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Nieprawidłowe zgłoszenia (tj. bez uzasadnienia) nie będą brane pod uwagę.
7. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy muszą napisać do mnie maila z danymi do wysyłki, które przekażę osobom odpowiedzialnym za wysyłkę nagród.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
9. Udział w konkursie oznacza akceptację całego regulaminu.


(c) gandalf.com.pl, lubimyczytac.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...