Ariana | Blogger | X X

20 czerwca 2016

Pierwsza taka powieść New Adult!


Kochani! Wraz z innymi blogerkami zostałam ambasadorką książki Jak powietrze Agaty Czykierdy-Grabowskiej, o czym wspominałam już na fanpage'u 97books. Jest to naprawdę duże wyróżnienie, więc teraz chciałabym, abyście dowiedzieli się więcej o tej książce. Premiera książki już 20 lipca!

Garść informacji

Tytuł: Jak powietrze
Autor: Agata Czykierda-Grabowska
Wydawnictwo: OMG Books
Liczba stron: 512
Data premiery: 20.07.2016

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?

Książkę możecie już zamawiać na empik.com:
http://www.empik.com/jak-powietrze-czykierda-grabowska-agata,p1124001001,ksiazka-p

Jak myślicie, sięgnięcie po nią?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...