Ariana | Blogger | X X

6 czerwca 2016

#7 MUST WATCH: czerwiec

     Dobry wieczór. Dzisiaj niestety krótko, zwięźle i na temat. Przeglądałam przez cały dzień premiery, które mogłyby mnie zainteresować, oprócz tych, które miałam w planach już od dawna, ale nic interesującego nie znalazłam. Może stąd ten krótki i treściwy post.
     Podejrzewam, że wielu z Was czeka na premierę hitu, jakim ma być Zanim się pojawiłeś. Przyznam szczerze, że nie czytałam jeszcze książki i na razie nie zapowiada się, abym po nią sięgnęła. Film może obejrzę przy okazji (jest mi bez różnicy, czy przed przeczytaniem książki).

Czerwcowe premiery
Tytuł: Wojna
Tytuł oryginalny: Krigen
Premiera światowa: 5 września 2015
Premiera w Polsce: 10 czerwca 2016
Gatunek: dramat, wojenny
Opis: Obraz przejmująco ukazuje wojnę w Afganistanie oczami dowódcy kompanii. Główny bohater codziennie mierzy się nie tylko z otaczającym go okrucieństwem wojny, ale też trudnymi pytaniami i decyzjami (...)
Oczekiwania: Małe.

Tytuł: Gdzie jest Dory
Tytuł oryginalny: Finding Dory
Premiera światowa: 16 czerwca 2016
Premiera w Polsce: 17 czerwca 2016
Gatunek: animacja, familijny
Opis: Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.
Oczekiwania: Znikome.

Tytuł: Przyjaźń czy kochanie?
Tytuł oryginalny: Love & Friendship
Premiera światowa: 23 stycznia 2016
Premiera w Polsce: 24 czerwca 2016
Gatunek: melodramat
Opis: Rok 1790. Do domu teściów przybywa piękna wdowa lady Susan Vernon, aby przeczekać burze wywołaną plotkami o jej niemoralnym prowadzeniu. Nie zamierza tracić czasu i postanawia upolować męża dla siebie oraz córki.
Oczekiwania: Duże.

Tytuł: Wszystkowidząca
Tytuł oryginalny: Skammerens datter
Premiera światowa: 26 marca 2016
Premiera w Polsce: 24 czerwca 2016
Gatunek: przygodowy
Opis: Dina ma umiejętność zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Jej matka, po której to odziedziczyła, zostaje wezwana do zamku, aby pomogła rozwiązać sprawę morderstwa rodziny królewskiej. Na drugi dzień po Dinę przyjeżdża tajemniczy Drakan. Okazuje się, że to pułapka, a Drakan chce przejąć władzę. Dziewczynka trafia do lochu, gdzie poznaje jedynego spadkobiercę króla, Nico, który jest uznawany za winnego wymordowania swojej rodziny. Dina chce uciec z zamku, ale aby to zrobić, będzie musiała przejść przez legowisko smoków. Będzie to wyjątkowa trudna i obfitująca w niebezpieczne przygody przeprawa...
Oczekiwania: Średnie.

Ostatni film zainteresował mnie ze względu na to, że podobno jest na podstawie książki. Jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. A Wy wyczekujecie na jakiś film? :)

grafika must watch (c) 97books
plakaty i informacje (c) filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...