Ariana | Blogger | X X

21 maja 2016

WYNIKI KONKURSU z książką „Playlist for the dead”

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu, w którym do wygrania była książka Playlist for the dead. Postanowiłam nie używać strony, która wylosowałaby zwycięzce. Zdecydowałam, że przygotuję losy i sama kogoś wylosuję, aby było sprawiedliwie. Do konkursu zgłosiło się wiele osób, ale niestety nie wszyscy spełnili podstawowe warunki. Dokonałam pewnej zmiany w warunkach, o czym wspominałam na facebooku, bo przyznam szczerze, że sama trochę naplątałam. Za zaobserwowanie fanpage'a bloga przyznawałam dodatkowy los — nie było to konieczne.
Zgłoszenia sprawdzałam dwukrotnie, aby nie było wątpliwości. Maksymalnie można było zdobyć cztery losy.

Przejdźmy więc do wyników. 

Książkę otrzymuje Zaczytany glonek. Serdecznie gratuluję!
Na adres czekam 3 dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 2 tygodni od otrzymania adresu. Jeżeli go nie otrzymam wylosuję kolejną osobę.

Mam nadzieję, że pozostałych nie zdołuje wiadomość, że nie wygrali i nie przestaną obserwować bloga. Od razu zaznaczam, że takie osoby nie będą miały możliwości wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez 97books. Z okazji urodzin bloga zamierzam zorganizować konkurs, więc myślę, że jest na co czekać. Jesteście zainteresowani?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...