Ariana | Blogger | X X

6 lutego 2016

Kolekcjonerskie wydanie na rok szekspirowski


Nie wiem, czy do wszystkich dotarła ta informacja, dlatego też postanowiłam wspomnieć o tak wspaniałej kolekcji na blogu. Pewnie wszyscy wiedzą, że rok 2016 został ogłoszony rokiem Williama Szekspira. Z tej okazji w kioskach pojawi się możliwość kupienia kolekcjonerskiej edycji dzieł tego autora. Co ciekawe, książki będą polsko-angielskie i dodatkowo znajdziemy w nich ryciny. Kolekcja będzie liczyła najprawdopodobniej 40 tomów.Dwa pierwsze tomy, czyli Hamlet i Sen nocy letniej są już dostępne w kioskach w symbolicznej cenie 14,90 zł. Kolejne dwa tomy pojawią się już 17 lutego, a ich cena to 29,99 zł. Pozostałe tomy będą również w takiej cenie. Cóż... z jednej strony cena może nie zachęca, ale popatrzcie na to inaczej: to dwujęzykowe wydanie w przepięknej oprawie. Chyba warto, prawda? 

Jest możliwa także prenumerata wszystkich książek. Wtedy macie okazje zgarnąć wspaniałe prezenty, jak np.: filmy na DVD Romeo i Julia, Tragedia Makbeta, pióro wieczne oraz Wiele hałasu o nic

Więcej o całej kolekcji możecie przeczytać tutaj: K L I K

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...